WhatsApp Destek

Kurumsal / Hakkımızda

1953 yılında Reşit Selçuki ile başlayan pastırma ve sucuk işini 1970 yılından itibaren MERKEZ PASTIRMA olarak Kemal Selçuki devam ettirmektedir.

Sağlık ve kaliteyi ön planda tutan ve müşteri memnuniyetine önem veren yaklaşımla uzun yıllardır hizmetinizdeyiz.

Pastırmanın başkenti Kayseri’de Merkez Pastırma, öncelikle Kayseri tüketicisi olmak üzere kurulduğu tarihten bugüne Türkiye genelinde her çeşit pastırma, sucuk ve Kayseriye has lezzetlerin üretimi ve satışını yapmaktadır. Her gıdanın fabrikasyona döndüğü günümüzde, Merkez pastırma geleneksel yöntemlerle üretimine devam edip, en iyi ürünü tüketicisine ve bayilerine ulaştırıyor.Tamamen doğal ve hijyenik bir ortamda hazırlanan ürünleri geleneksel yöntemlerle satışa sunuluyor. Kayseri Pastırması denildiğinde ilk akla gelen üreticilerden biri olan Merkez Pastırma önce et iyi olacak misyonu ile üretime başlar. 

MİSYONUMUZ

İnsan sağlığına  Son derece önem vererek, kalitesinden, damak tadından, ve doğallığından ödün vermedenMüşteri memnuniyetini ön planda tutarak sürekliliğini sağlayan bir firma olarak hizmet vermektir.Hijyenik ve sağlıklı ürünlerle müşterilerini karşılayıp oluşturduğu güven ortamını devam ettiren bir firma olmaktır.

VİZYONUMUZ

Kayseri’ye has pastırma ve sucuk lezzetini, sağlıklı ve hijyenik ortamlarda üretmek, kaliteyi ve lezzeti, yurt içi ve yurt dışında tüketicilere sunmak.Tedarikçi firmalar ,satıcılar ve tüketiciler, tarafından tercih edilen bir firma olmak.Bu Sektörde, öncü firmalar arasından kalitemizden ve dürüstlüğümüzden ödün vermeden yerimizi korumak.Performansımızı verimliliğimizi sürekli olarak arttırarak kararlı bir yapıda devam eden firma olarak hizmet vermek. Müşterin beklentilerini, helal ,sağlıklı ve kalite-fiyat dengesini gözeterek, üretimde taviz vermeden en üst seviyede karşılamak.Damak tadını yansıtan ürünleri ile sektörün önemli firmalarından birisi olmaktır.Her zaman tüm bu zorlu piyasa koşullarında bizim yanımızda olan tedarikçilerimize, müşterilerimize ve çalışanlarımıza teşekkür ederiz.
Yardım ?
Müşteri Merkezi
+90 (352) 221 13 76
+90 (532) 447 56 92
E-Posta Desteği
info@pastirmamerkezi.com
Kart
Kart
Kart
Copyright © 2021. pastirmamerkezi.com'un tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.