WhatsApp Destek

Gönderiler / Kolay Ödeme

Kolay Ödeme
pastirmamerkezi.com Internet mağazasında alışveriş yapabilmeniz için bir kereye mahsus olmak üzere üye olmanız gerekiyor. Çok kısa süren bu islem sonucunda kazançlarınız sunlar olacak:

 Adres ve iletişim bilgilerinizi kaydedip, alışverişlerinizi daha hızlı tamamlayarak zaman kazanırsınız.
 Yardim hizmetimizden yararlanıp, müşteri hizmetlerimizden merak ettiginiz herhangi bir konuda anında öncelikli olarak destek alabilirsiniz.
 Size özel olarak tanımlanmış kampanyalardan ve indirimlerden yararlanırsınız.Aradığınız Tad Burada


Satın Almak İstediğiniz Ürünleri Sepetinize Ekleyin
İncelediğiniz ürünün detay sayfasından veya vitrin sayfalarından ürünü seçip "Sepete Ekle" butonuna tıklayın, ürün alışveriş sepetinize eklenecektir. Alışveriş sepetinize Internet Mağazamızın herhangi bir sayfasından sag üstteki Sepetim kısmından ulabilirsiniz.

Tek Sayfada Siparişinizi Güvenli Olarak TamamlayımAlışveriş sepetinizdeki ürünleri Satın Al butonuna tıklayarak güvenli ödeme sayfamıza geçiş yapabilirsiniz. Bu sayfada; siparişinizin özetini görebilir, teslimat ve fatura adreslerinizi girebilir, tercih ettiginiz kargo firmasını seçebilir ve size sunulan alternatif ödeme seçeneklerinden dilediğinizi kullanarak siparişinizi tek sayfadan tamamlayabilirsiniz.

E-posta ile Durum BilgilendirmeleriKolay alışveriş deneyiminizin her aşamasında, satın aldığınız ürünlerin adresinize sorunsuz ve zamanında teslim edilmesini saglayana kadar sizi e-posta ile bilgilendireceğiz. Aşağıdaki durumlar için bizde kayıtlı e-posta adresinize bilgilendirme iletileri gönderilecektir:

  •  Sipariş oluşturduğunuzda
  •  Siparişiniz kargoya verildiğinde,
  •  Siparişiniz teslim edildiğinde,
  •  Siparişiniz sizin talebiniz üzerine iptal edildiğinde.
Yardım ?
Müşteri Merkezi
+90 (352) 221 13 76
+90 (532) 447 56 92
E-Posta Desteği
info@pastirmamerkezi.com
Kart
Kart
Kart
Copyright © 2021. pastirmamerkezi.com'un tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.