WhatsApp Destek

Gönderiler / Kargo

Kargo

Kargo Firmalarinin Gönderi Alani

Kargo firmasinin gönderi alani kapsaminda olmasi sartiyla siparisleriniz Türkiye sinirlari içerisinde dilediginiz adrese ulastirilir.


Siparişinizin Hazirlanmasi

Siparis ettiğiniz ürünlerin kargoya verilme süreleri ürün detay sayfalarinda yer almaktadir. Siparisiniz pastirmamerkezi.com tarafindan kargoya verildikten sonra bir e-posta ile bilgilendirileceksiniz.
Ayni siparis içerisinde kargoya teslim süresi daha uzun olan bir ürün varsa, siparisinizdeki ürünlerin tamami hazirlandiktan sonra, tek seferde kargoya verilir.


Kargo Süresi

Siparisleriniz kargo firmasina teslim edildikleri tarihten itibaren; 1 ile 3 iş günü aralığında adresinize ulaşmaktadır.


Siparisinizin Takibi

Siparisinizin kargoya verildiğine dair size iletilen takip numarası ile gönderinizin durumu hakkinda bilgi alabilirsiniz.Kargoya Verilen Siparislerin Teslimat Adresinize Sevkiyati

pastirmamerkezi.com kargo firmalarina teslim süreçleri resmi ve dini tatiller hariç hafta içi her gün gerçekleşmekte, kargo firmalarinca dağitim süreçleri ise Pazar günleri ile resmi ve dini tatiller hariç her gün yapilmaktadir.Kargo Firmasinin Teslimat Aninda Size Ulasamadigi Durumda

Kargo firmasi siparisinizde belirttiginiz teslimat adresinize 1 kez ugrayacak, 1 ugrama sonucunda da teslimati yapacak kimseyi bulamamasi durumunda ürünler pastirmamerkezi.com - Merkez Pastırma adresine geri getirilecektir. Bu durumda pastirmamerkezi.com iletişim kanalları ile baglantiya geçmeniz durumunda ürünler isteginiz dogrultusunda yeniden kargoya verilebilir.Kargo Ücretleri

pastirmamerkezi.com internet magazasindan ve telefonla siparis verdiginiz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarinin hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadir. Gönderilerin yapilacagi il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.
Bu ücret ödeme sayfasinda toplam tutariniza eklenerek tahsil edilir.


Yardım ?
Müşteri Merkezi
+90 (352) 221 13 76
+90 (532) 447 56 92
E-Posta Desteği
info@pastirmamerkezi.com
Kart
Kart
Kart
Copyright © 2021. pastirmamerkezi.com'un tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.