WhatsApp Destek

Müşteri Hizmetleri / Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Gizlilik ve Güvenlik

Merkez Pastırma - Kemal Selçuki | pastirmamerkezi.com Online Shop, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Merkez Pastırma - Kemal Selçuki | pastirmamerkezi.com Online Shop sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri "sınıflandırma" çalışmalarında sadece Merkez Pastırma - Kemal Selçuki | pastirmamerkezi.com Online Shop bünyesinde kullanılmaktadır. Merkez Pastırma - Kemal Selçuki | pastirmamerkezi.com Online Shop, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır. Sadece siparişleriniz için kargo firmaları ile teslimat bilgileriniz paylaşılmaktadır.

 

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

 

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Merkez Pastırma - Kemal Selçuki | pastirmamerkezi.com Online Shop veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Merkez Pastırma - Kemal Selçuki | pastirmamerkezi.com Online Shop arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

 


Yardım ?
Müşteri Merkezi
+90 (352) 221 13 76
+90 (532) 447 56 92
E-Posta Desteği
info@pastirmamerkezi.com
Kart
Kart
Kart
Copyright © 2021. pastirmamerkezi.com'un tüm hakları saklıdır. Kredi kartı bilgileriniz 256 bit SSL sertifikası ile korunmaktadır.